fbpx

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

visiems užsakymams

ATSISKAITYMAS GRYNAISIAIS

arba bankiniu pavedimu

+370 693 85 668

+370 620 60512

D.U.K.

Ar lauko baldus pristatote nemokamai?

Ne, pristatymas visoje Lietuvoje už papildomą mokestį. Baldus pristatome tik savo transportu, užtikrindami, kad baldai saugiai pasieks Jūsų namus.

Kur būtų galima apžiūrėti jūsų siūlomus lauko baldus?

Mes neturime salonų ir dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Visą mūsų siūlomų lauko baldų asortimentą galite rasti internetinėje svetainėje.

Ar galima žiemą palikti baldus lauke?

Taip, galima. Mūsų siūlomi lauko baldai pagaminti iš poli ratano vytelės, kuri yra atspari įvairioms oro sąlygoms, pavyzdžiui, šalčiui, karščiui, drėgmei, pelėsiui ir pan.

Kas yra poli ratano vytelė?

Poli ratanas yra sintetinio pynimo vytelė, sutankintas polietilenas, kuri yra atspari karščiui, drėgmei, šalčiui bei netrūkinėja.

Ar reikalingas avansas išankstiniam užsakymui?

Taip, reikalingas 40 proc. avansas grynaisiais ar bankiniu pavedimu.

Ar galima apmokėti už baldus pristačius juos į vietą?

Taip, galima apmokėti už baldus grynaisiais baldų pristatymo metu.

Iš ko pagaminti jūsų siūlomi lauko baldai?

Lauko baldai pagaminti iš aliuminio karkaso, padengto milteliniu būdu ir poli ratano vytelės, atsparios įvairioms oro sąlygoms.

Kaip prižiūrėti jūsų baldus?

Einamo sezono metu lauko baldus galima tiesiog plauti vandeniu ir palaikyti švarius. Minkštų sėdimų dalių ir pagalvėlių užvalkalai yra nuimami ir skalbiami. Žiemai baldus galima apdengti specialiai skirtais uždangalais, kuriuos siūlome įsigyti ir pas mus.

Ar skiriasi vytelė lauko ir vidaus baldams?

Taip, skiriasi.

Lauko baldų vytelė – sintetinė pynimo vytelė, sutankintas polietilenas, poli ratanas, kuri atspari lauko sąlygoms: UV spinduliams, drėgmei, šalčiui, blukimui, pelėsiui, netrūkinėja.

Vidaus baldų vytelė – vandens hiacintas, lanksti, ilgalaikė, lengvai valoma, atspari dėmėms, nes paviršius padengtas skaidre impregnuojančia medžiaga, vytelė.

Kodėl prekybos centruose parduodami lauko baldai yra pigesni?

Lauko baldų kaina priklauso jų gamybinės medžiagos – vytelės. Mūsų siūlomi lauko baldai pagaminti iš poli ratano vytelės – sintetinio pynimo vytelės, sutankinto politeleno, kuris atsparus karščiui, drėgmei, šalčiui ir netrūkinėja.